Sulax Su Arıtma Sistemleri

Kuruluşumuz 1996 yılında İstanbul’da gerçekleşti. Hizmet vermeye ilk olarak pazarlama alanında satışını gerçekleştirdiğimiz teknolojik ev ürünleri ile başladık. Başarımızın temellerini sağlam attığımızdan emin olduktan sonra Aktüel Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak çok daha fazla ürünü bünyemize kattık. Amacımız kurumsal bir firma oluşturarak hem yurt içinde hem de yurt dışında aktif bir pazar ağına sahip olmak ve tabii ki daha fazla kişiye ulaşmak.

Başarının anahtarının kalitenin prensiplerinden ödün vermeden güveni kazanmak olduğunun bilincinde olarak ilk günden bu yana çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İhtiyaçları belirleyip bunlara en iyi cevabı verecek hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her zaman ön planda tutulmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetin de en hızlı şekilde aktarılmasını sağlamak için kapsamlı bir sistem ile çalışıyoruz.

Oluşturduğumuz bu kapsamlı sistem içerisinde yurt çapında aktif olarak hizmet veren110 ofisimiz bulunmaktadır. Su arıtma, Su arıtmalı sebil ve alkali su arıtma konuları üzerine yoğunlaşan 680 kişilik profesyonel bir çalışma ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca 3 farklı kurumsal yapı ile Endüstriyel su arıtma ve atık su arıtma da dahil olmak üzere farklı iş kollarında hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz öncelikle Türkiye’nin daha sonra da tüm dünyanın kalitemizden yararlanmasını sağlamak. Hedeflerimiz büyük oldukça biz de sağlam adımlarla bu büyümeyi taşıyabilecek temellerle yükselmeye devam edeceğiz.

Sağladığımız kaliteli hizmet ve yüksek istihdam ile gelişimin öncüsü olma gayesindeyiz.

Keşfet

Sertifikalar

Sulax, kalitesini her zaman tescilleyerek kanıtlamıştır.

Neden Sulax

Sulax'ı seçmek için neden çok, avantaj bol.

Sıkça Sorulan Sorular

Çok sorduğunuz soruları derledik.

Sosyal Akış

Sosyal medya ile bizden sürekli bilgi alabilirsiniz.

Galeri

Ücretsiz
Kullan