ARA
MENU
YAZ


SULAX - GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Söz konusu yaşam kaynağımız su olunca en temizini ve en sağlıklısını içmek istemek konusunda haklısınız. Size en kaliteli alkali su arıtma sistemi ile en kaliteli içme suyunu sunan Sulax su arıtma sistemleri sayesinde bu hakkınızı doyasıya kullanabilirsiniz. Sistemlerimiz kurulmadan önce birçok testten geçerek uygunluğunu kanıtlamıştır. Bilim kurumlarının yaptıkları testlerin sonucunda mikroplar, arsenik ile nitrat gibi insan sağlığına büyük zarar verebilecek özellikleri olan maddeler Sulax su arıtma sistemleri ile sudan temizlenebilmektedir.

Bir içme suyunda arsenik, nitrat ve nitrit gibi zararlı maddelerin yer almaması gerekir. Yapılan testlerde Sulax su arıtma sebilinin gelişine 1litrelik suda 0.25 miligram arsenik, 0.88 miligram nitrat ve 0.98 miligram nitrit bulunan bir numune bırakılmıştır. Arıtmadan geçtikten sonra aslında bu çok zararlı olan su, tüm parametreleri açısından temizlenerek içme suyu standartına ulaşmıştır.

Aktüel Grup tarafından tescillenen Sulax su arıtma sistemleri özel olarak geliştirilip üretilmektedir. Şu ana kadar yapılmış tüm modellerin hepsi tescil patentine sahiptir. Tasarımları, üretimleri, pazarlama ve teknik servis konuları da ürünün geliştirilmesinde olduğu gibi kalitesi kanıtlanan hizmetleridir. ISO 9001:2008 ve TSEK belgeleri ile üretimden evlerinize ulaştırılmasına kadar olan süreçte kalitesinden ödün vermediğini ispatlamıştır. Sanayi Bakanlığı onayının bulunması ise sağlığınıza önem verdiğinin bir diğer göstergesidir. Ürünü sipariş ettiniz ve hizmetleri bitti sanmayın, ürünlerin hepsinin garantisi 3 sene devam etmektedir.