ARA
MENU
YAZ


SULAX - MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Kaliteli su tüketimi ile hayat kalitenizi arttırmak istiyorsanız tercihiniz Sulax su arıtma sistemleri olmalıdır. Özel tasarım alkali su arıtma sistemi kalitesini belgeler ile kanıtlamıştır. Bizim için kalite sadece kullanışlı ve size sağlıklı su sağlayacak bir sistem tasarlamaktan ibaret değildir. Tasarıma verdiğimiz özenin aynısını sunduğumuz müşteri hizmetleri konusunda da istikrarlı bir şekilde ilerletmekteyiz. Çünkü kalite demek üretimden satışa, satıştan kuruluma, kurulumdan bakıma kadar her anı kapsamalıdır.

Sunmuş olduğumuz su arıtma sebil sisteminin tasarımı ve kullanımı konusunda merak edilen her soru danışma hatlarımız tarafından cevaplanmaktadır. Ürünler hakkında en ayrıntılı bilgiye ulaşmak isteyenler hem telefon yoluyla hem de mail yolu ile cevaplarına ulaşabilmektedirler. Eğer ürünlerimizi satın almak istiyorsanız Müşteri Temsilcilerimiz bıraktığınız bilgiler doğrultusunda sizlere ulaşmakta ve en yakın personelimizin sizlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Sizlere olan desteğimiz sadece ürünlerimizi satın alana kadar değil, satın aldıktan sonra da devam etmektedir. Kurulum aşamasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetleri her türlü şikayetiniz ve öneriniz için sizlere hızlı çözüm sunma odaklı çalışmaktadır. Kurulumdan sonra ürünü kullanmaya başladığınız yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda yine danışma hatlarımızı arayarak çözüm talep edebilirsiniz.

Ürünlerinizin size kaliteli su üretmeye devam edebilmesi için belli aralıklarla bakımlarının yapılması da gerekmektedir. Yine bu anlarda bizlere ulaşarak kolay bir şekilde bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.