ARA
MENU
YAZ


SULAX - PROFESYONEL KADRO

PROFESYONEL KADRO

Sulax su arıtma tesisleri evlerinize en kaliteli suyun girmesini sağlayacak tasarımlar gerçekleştirmektedir. Bünyemizde çalışan ekibimiz insan sağlığı konusunda suyun ne kadar önemli olduğunu bilerek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Sistemlerimizin geliştirilmesinden başlayarak sisteminiz kurulduktan sonra bakımını gerçekleştiren teknik ekibimize kadar her personel profesyonel bir çalışma sunmaktadır.

Sulax su arıtma sebili ürünümüz tasarlanırken Nasa’nın geliştirdiği harika bir teknoloji kullanılmıştır. Bu teknoloji Reverse Osmosis teknolojisi olarak geçer. Reverse Osmosis aslında biyolojik bir terimdir ve Ters Ozmos anlamına gelir. Ne işe yaradığını anlatmak için öncelikle ozmosun ne demek olduğunu açıklamak gerekir.

Ozmos sayesinde iki farklı yoğunluğa sahip ortam yarı geçirgen bir zarla ayrılması işlemi ile başlar. Sonrasında daha yoğun olan ortamdan az yoğun ola ortama madde geçişi iki ortamdaki yoğunluk eşitlenene kadar devam eder. Profesyonel ekibimizin alkali su arıtma sistemlerine bu Ters Ozmos’un ayarlanmasındaki amaç membran filtreler ile suyun arıtılmasını sağlamaktır.

Alkali su arıtma sisteminin tasarımında Ar-ge anlamında yüksek deneyime sahip bir ekip ile çalıştık. Hala ürünlerimizi geliştirebilmek üzere çalışmalarımız devam etmektedir. Ürünlerimiz tasarlandıktan sonra bunların sizlere sunumunu en kaliteli şekilde gerçekleştiren satış ekibimiz de sizlere bilmeniz gereken tüm bilgileri en sade şekilde aktarmaktadır. Kurulumda ve ürünlerin bakımında sizlere yardımcı olacak teknik ekibimiz ise hem sizin hem de ürünlerinizin hassasiyetine özen gösterecek şekilde hizmet vermektedir.