pH 8+ Yüksek Mineralli Su
Su insan sağlığında en önemli yer kaplayan maddeler arasında yer almaktadır. Bu bağlamda incelendiğinde insan yaşamında oksijenden bile daha önemli bir yere sahip olduğunu söylemek gerekiyor. İnsan vücudundaki tüm önemli metabolik faaliyetler için su kullanılmaktadır.

Vücuttaki elektrolit dengesini sağlamak, bağırsakların düzgün çalışmasını sağlamak, hücre temizliği ve kanın doğru akışkanlıkta olması gibi pek çok görevi su yerine getirmektedir. Bu nedenle insan vücudunun kaliteli ve iyi suya ihtiyacı vardır. Standart musluk suları ya da ph veya mineral değerleri yetersiz olan sular insan vücuduna fayda sağlamamakta, aksine zarar vermektedir.

Bu sebepten dolayı pek çok uzman musluk suyu yerine daha iyi ve daha sağlıklı olan arıtma suyu önermekte. Sulax arıtma sistemleri kaliteli ürünleri ve iyi suyu sizlere sunmakta. Arıtma sistemleri hizmetlerinden faydalanmak için Aktüel Su Arıtma Sistemleri firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Suyun pH Değeri Kaç Olmalıdır? Suyun kalitesini etkileyen en önemli unsurlar arasında pH değeri de yer almaktadır. Doğada bulunan kaynak sularının pH değerleri farklılık gösterebilmektedir.

Bunun yanı sıra standart musluk sularının pH değerleri de insan sağlığına uygun değildir. İnsan vücudu için en uygun suyun pH seviyesi hafif alkali ya da nötr seviyede olmalıdır.

Bunun yanı sıra içme sularının pH değerleri 6,5-9,2 aralığında olmalıdır. Su arıtma cihazları ise insan sağlığı için yararlı olan iyi suyun uygun pH derecesinde olmasını sağlamaktadır.

Su arıtma cihazlarından geçen suyun pH değeri seviyesi 7,5 - 9,5 aralığındadır. pH değeri uygun seviyede ayarlanan sular hücrelerde emilimi kolaylaştırır.

Bunun yanı vücuttaki bağırsak ve böbrek gibi organların düzgün ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan vücuttaki metabolik olayların daha sağlıklı ve daha düzenli gerçekleşmesine de katkı sağlamaktadır.

Sulax Su Arıtma Sistemleri firması olarak sizlere uygun pH seviyesine sahip arıtma su hizmeti sağlamaktayız.

Firmamızla iletişime geçerek su arıtma sistemlerimizin çalışma şeklini yakından görebilir ve arıtılmış suların tadını deneyimleyebilirsiniz.

Üstün, hızlı ve profesyonel hizmet garantisi sunan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR