1996 yılında İstanbul’da başlayan serüvenimize ilk olarak teknolojik ev ürünleri satışıyla hizmet vererek başladık. Firmamız bu alanda edindiği tecrübe ve elde ettiği başarılarla yoluna Aktüel Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak daha fazla ürünü müşterilerine sunarak çalışmalarına yenilerini ekledi.
 

Kurumsal bir firma oluşturmak ve hem yurt içi hem de yurt dışında aktif satış yapmak misyonuyla çıktığımız yolculuğumuza 26 yıldır aktif olarak devam etmekteyiz. Sektörde daha geniş bir pazar ağına sahip olmak ve daha fazla insana ulaşmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Kalite prensiplerimizden ödün vermeden, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek yer almakta olduğumuz rekabetçi piyasada güven kazanma amacıyla hizmet sağlamaktayız. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışıyla müşteri ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çalışma sergilemekteyiz.
 

Kendimize hedef koyduğumuz misyonumuz ve firmamızın geleceğini belirleyecek olan vizyonumuza gönülden bağlı bir şekilde en iyi hizmeti sağlamak amacıyla kapsamlı bir sistem üzerinden hizmetlerimizi sunarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hizmet sağlamakta olduğumuz bu sistem kapsamında yurt içi genelinde aktif olarak hizmet sağlamakta olan 110 adet ofisimiz bulunmakta. Ofislerimiz bünyesinde çalışan 680 kişilik profesyonel ekibimizle başta su arıtma, alkali su arıtma ve su arıtmalı sebil başta olmak üzere benzer alanlarda hizmet vermekteyiz.
 

Bunların yanı sıra firmamız bünyesine bağlı 3 farklı kurumsal yapımızla özellikle endüstriyel alanda hizmet sunmaktayız. Endüstriyel alanda sunduğumuz hizmetlerimizin başında atık su arıtma ve endüstriyel su arıtma hizmetleri gelmektedir. Ülke çapında pek çok endüstriyel firmanın su arıtma ve benzeri işlemlerini firmamız karşılamaktadır.
 

23 yıl önce başladığımız serüvenimize kaliteli hizmet anlayışından sapmadan aynı özveri ve çalışma aşkıyla devam etmekteyiz. Emin adımlarla yürüdüğümüz bu yolda başta ülkemizde daha sonra ise dünya çapında hizmet kalitemizi ve profesyonel çalışmamızı herkese duyurmayı hedeflemekteyiz. Hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını iyi analiz etmekte ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan özverimizle kusursuz ve profesyonel hizmet vermekteyiz.
 

Sağlamakta olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetle yalnızca müşterilerimize fayda sağlamakla sınırlı kalmıyoruz. Aynı zamanda bulunduğumuz rekabetçi piyasada gelişimin öncüsü olmaya da devam etmekteyiz. Büyük bir azim ve özveriyle çıktığımız bu yolda çalışma arkadaşlarımıza da fayda sağlamayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda firmamızı her geçen gün geliştirmeye devam etmekte ve geniş bir istihdam ağı da oluşturmayı hedeflemekteyiz.
 

Hem müşterilerine hem de çalışma arkadaşlarına değer veren şirket yapımızla her geçen gün firmamızı bir adım daha öne taşımak için azami çaba göstermekteyiz. Firmamızın faaliyetlerini herkese duyurmak, network ağımızı genişletmek ve istihdam alanımızı genişletmek amacıyla çeşitli girişimlerde bulunmaktayız. Bireysel Girişim Programı bu yolda attığımız önemli adımlar arasında yer almaktadır. Pek çok kişiye gelir sağlayacak bu yolla hem daha müşteriye ulaşmakta hem de Sulax Arıtma Sistemleri kalitesini herkesin deneyimlemesini hedeflemekteyiz.
 

Aile bütçenizi de katkı sağlayacak bu programlar ülkemizin her yerinden meslek, unvan ve yaş fark etmeksizin istihdam ağımıza katılmalarını hedeflemekteyiz. Aktüel Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 26 yıl önce çıktığımız bu yolculuğumuzda aynı özveri, aynı heyecan ve aynı disiplinle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 

Çıktığımız bu yolda esas amacımız sizleri de ailemizin bir parçası haline getirmek ve hizmetlerimizin kalitesinden herkesin faydalanmasını sağlamaktır. Çalışanlarına, müşterilerine ve yaptığı işe değer veren firmamız sektörde emin adımlarla ilerlemeye ve daha fazla kişiye fayda sağlamaya aynı özveriyle kesintisiz devam edecektir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR