+8 Yıl Teknik Servis Garantisi
Günümüzde pek çok kişi içme suyu olarak musluk suyu veya damacana suyu kullanmakta. Ancak musluk suyunun insan sağlığı için zararlı olduğu bilimsel olarak bilinen bir gerçek. Bu nedenle pek çok kişi damacana suyu tercih ediyor. Ancak damacana su fiyatlarının günden güne artması ve her yeni siparişten sonra suyun tadında değişiklik olması birçok kişiyi yeni arayışlara sürüklüyor.

Sulax su arıtma sistemleri sizlere sağlıklı, uygun fiyatlı ve güzel içime sahip su sağlar. Su arıtma işlemi sonucunda pH oranı ayarlanmış, sertliği insan sağlığı için uygun seviyeye getirilmiş sudan kolayca yararlanabilirsiniz. Sulax güvencesiyle sunulan arıtma cihazları firmamızın uzman teknik personeli tarafından evinize gelinerek kurulur.

Firmamız tarafından ücretsiz gerçekleştirilen bu hizmetin ardından 30 gün boyunca ücretsiz olarak arıtma cihazımızı deneyimleyebilirsiniz. Memnun kalmamanız durumunda herhangi bir ücret ödemeden cihazı geri iade edebilirsiniz.

Sulax Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere kusursuz, profesyonel ve memnuniyetinizi ön planda tutan çalışma prensipleriyle hizmet sağlamaktayız.

+8 Yıl Teknik Servis Garantisi

Sulax su arıtma sistemleri sizlere yalnızca kaliteli su sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlere destek de sağlar. Sulax Su Arıtma Sistemleri firması olarak Sulax su arıtma sistemleri satın aldığınızda tarafınıza 8 yıl teknik servis garantisi sağlamaktayız.

Teknik servis ekibimiz alanında uzman teknikerlerden oluşmaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulan bazı hizmetler şu şekildedir:

* Arıtma cihazı montajı,
* Cihazlarda meydana gelebilecek arızalarda hızlı teknik servis desteği,
* Ücretsiz kurulum hizmeti,
Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet sunmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri ücretsiz ve hızlı bir şekilde tarafınıza sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde teknik servis ekibimiz problemi yerinde tespit etmekte ve en uygun çözümleri sizlere sunmaktadır. 8 yıl boyunca geçerli olan teknik servis hizmetimizden dilediğiniz her an ücretsiz olarak faydalanmanız mümkündür.
Sulax Su Arıtma Sistemleri olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlere kesintisiz ve profesyonel hizmet sunmaktayız.
Siz de bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR